SzukajRadcy.pl
PAULINA JAKIMIK

PAULINA JAKIMIK

Kancelaria Radcy Prawnego Paulina Jakimik

Miasto
Białystok
Adres
Krakowska 7/U1, 15-875
Telefon
+48696489644
Numer uprawnień
bł/bł/1142
obszary praktyki:
cywilne
zamówienia publiczne
umowy gospodarcze (handlowe)
rodzinne i opiekuńcze
zabezpieczenia wierzytelności umownych
prawo spółek handlowych
pracy
administracyjne (w tym postępowanie)
O Mnie

Od 2015 r. jestem radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych prowadzoną w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Białymstoku. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywałam od 2011 r., podczas współpracy z kancelariami prawnymi specjalizującymi się w wielu dziedzinach prawa – początkowo jako aplikant radcowski, a następnie – radca prawny.

Obecnie zajmuję się przede wszystkim obsługą klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Posiadam także kilkuletnie doświadczenie w obsłudze jednostek samorządu terytorialnego.

Świadcząc usługi prawne na rzecz przedsiębiorców koncentruję się na jak najlepszym zabezpieczeniu interesów moich Klientów. W tym celu prowadzę nie tylko bieżącą obsługę prawną firm, ale także negocjuję umowy z ich kontrahentami, oceniam ich działania i planowane przedsięwzięcia pod kątem zgodności z obowiązującymi przepisami prawa, reprezentuję i walczę o ochronę ich praw w trakcie sporów sądowych a także na etapie przedsądowym.

Udzielam porad i służę prawnym wsparciem także osobom prywatnym. Ze zrozumieniem i empatią podchodzę do każdej osoby, która powierza mi prowadzenie swojej sprawy. Klientom indywidualnym pomagam głównie w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego i prawa pracy. W ramach prowadzonych działań pomagam klientom w różnych sytuacjach życiowych, rozwiązując ich problemy majątkowe (np. dotyczące odszkodowań, spadków, darowizn, zasiedzenia nieruchomości) oraz osobiste (w tym sprawy o rozwód, alimenty oraz o władzę rodzicielską).

Moim priorytetem w kontaktach z Klientami jest współpraca oparta na zaufaniu i przejrzystej komunikacji.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.