SzukajRadcy.pl
ANNA KOCIEŁOWICZ

ANNA KOCIEŁOWICZ

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO ANNA KOCIEŁOWICZ

Miasto
DZIERŻONIÓW
Adres
ZŁOTA 2, 58-200
Telefon
+48726709210
Numer uprawnień
WŁ/WB/652
obszary praktyki:
administracyjne (w tym postępowanie)
cywilne
cywilne postępowanie
karne
konsumenckie
pracy
prawo spółek handlowych
O Mnie

Kancelaria Radcy Prawnego Anny Kociełowicz świadczy usługi prawne, głównie na terenie powiatu dzierżoniowskiego. Zajmuje się świadczeniem pomocy prawnej, w szczególności polegającej na udzielaniu porad i konsultacji prawnych, sporządzaniu opinii prawnych, opracowywaniu projektów umów oraz występowaniu przed sądami i urzędami w charakterze pełnomocnika.

Oferowane usługi to udzielanie porad prawnych osobom fizycznym, obsługa prawna podmiotów gospodarczych, obsługa prawna urzędów, wsparcie prawne dla podmiotów ze sfery budżetowej, organów administracji publicznej i ich jednostek, spółek celowych, reprezentacja przed sądami i urzędami, sporządzanie pism przedsądowych, sądowych i urzędowych, windykacja wierzytelności, usługi substytucji procesowej dla radców prawnych i adwokatów.

Powyższe usługi oferowane są w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.