SzukajRadcy.pl
KATARZYNA SOSNOWSKA

KATARZYNA SOSNOWSKA

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Sosnowska - Kwapis

Miasto
Opoczno
Adres
Biernackiego 18c, 26-300
Telefon
+48510112585
Numer uprawnień
ŁD-2752
obszary praktyki:
cywilne
karne
administracyjne (w tym postępowanie)
autorskie
cywilne postępowanie
działalność gospodarcza
prawo spółek handlowych
umowy gospodarcze (handlowe)
zabezpieczenia wierzytelności umownych
pracy
O Mnie

Kancelaria została założona w 2021 r. przez radcę prawnego Katarzynę Sosnowską - Kwapis.

Radca prawny Katarzyna Sosnowska - Kwapis jest absolwentem kierunku prawo, które ukończyła na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego w 2017 r. , a następnie w latach 2018 – 2020 odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi.

Zdobywała doświadczenie pracując w studenckiej poradni prawnej, a następnie kancelariach w Łodzi i w Warszawie. W maju 2021 r. Katarzyna Sosnowska - Kwapis przystąpiła do egzaminu zawodowego, który złożyła z wynikiem pozytywnym. Katarzyna Sosnowska - Kwapis wpisana jest na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Łodzi, o numerze Łd – 2752.

Kancelaria oferuje usługi prawne konsumentom, jak i przedsiębiorcom. Usługi prawne świadczone są formie ustnych porad prawnych, opinii prawnych, sporządzania pism procesowych, projektów umów oraz zastępstwie procesowym przed organami administracji publicznej i sądami. Porady prawne udzielane są zarówno stacjonarnie w siedzibie Kancelarii, jak i za pomocą środków porozumiewania się na odległość, np. komunikatorów internetowych.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.