SzukajRadcy.pl
KAMIL CIUPAK

KAMIL CIUPAK

Kancelaria Radcy Prawnego Kamil Ciupak

Miasto
Gdańsk
Adres
Jeleniogórska 24/8, 80-180
Telefon
+48608450173
Numer uprawnień
GD/GD/3107
obszary praktyki:
Unii Europejskiej
administracyjne (w tym postępowanie)
cywilne postępowanie
O Mnie

Wiele osób na dźwięk słów "pomoc publiczna" dostaje gęsiej skórki. Ale nie ja. Ja od początku mojej działalności zawodowej - już od ponad 12 lat - zajmuję się właśnie tą dziedziną. Dlatego też nie boję się żadnych wyzwań z nią związanych.

Jeśli myślisz o ubieganiu się o pomoc publiczną albo już ją otrzymałeś, ale teraz legalność jej udzielenia jest kwestionowana - chętnie pomogę.

Ale pomoc publiczna może też służyć obronie Twoich interesów - jeśli Twój konkurent dostał pomoc publiczną lub wkrótce może ją dostać, a Ty jesteś przekonany, że radykalnie zaburzy to konkurencję na rynku, na którym działacie - to także nie jesteś bezbronny. Prawo pomocy publicznej daje narzędzia, które pozwalają w takiej sytuacji bronić Twojej pozycji, a ja pomogę Ci z nich skorzystać.

Pomoc publiczna jest bardzo dynamiczna, dlatego staram się ciągle rozwijać moją wiedzę w tej dziedzinie. Z tego powodu uczestniczę w szkoleniach i warsztatach, gdzie mogę wymienić doświadczenia z praktykami z całej Europy. Sam także chętnie dzielę się wiedzą prowadząc szkolenia.

Mam też odpowiednie przeszkolenie w zakresie prowadzenia spraw przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej w Luksemburgu. Dotyczy to także wykorzystywania prawa unijnego w procesach przed sądami polskimi.

Drugą sferą, w której mam unikalne doświadczenie, są fundusze unijne. Wynika ono z pracy tak po stronie instytucji zarządzających czy pośredniczących, jak i po stronie beneficjentów. Jeśli więc zamierzasz ubiegać się o dofinansowanie albo zmagasz się z zarzutami, które mogą skutkować jego utratą, to jestem gotowy wesprzeć Cię w tym wyzwaniu.

We wszystkich tych opisanych wyżej dziedzinach reprezentuję Klientów w postępowaniach przed organami administracji, sądami powszechnymi i administracyjnymi, próbując tam, gdzie to możliwe, znaleźć drogę do polubownego rozstrzygnięcia sporu.

Jeśli chcesz przedyskutować Twoją sprawę, napisz lub zadzwoń, a umówimy się w dogodnym czasie i miejscu (także w świecie wirtualnym).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, czym się zajmuję, gdzie zdobyłem wiedzę i doświadczenie, w jakich językach mogę z Tobą współpracować - odwiedź mój profil na portalu LinkedIn, klikając ikonę pod zdjęciem powyżej.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.