SzukajRadcy.pl
PATRYCJA JURCZOK

PATRYCJA JURCZOK

Lawbox Olszar, Jasion, Jurczok sp. komandytowa

Miasto
Wrocław
Adres
Podwale 7/2, 50-043
Numer uprawnień
WR-3864
obszary praktyki:
cywilne
działalność gospodarcza
fundacje i stowarzyszenia
konsumenckie
ochrona danych osobowych
pracy
prawo spółek handlowych
umowy gospodarcze (handlowe)
zabezpieczenia wierzytelności umownych
sukcesja
O Mnie

Specjalizuje się w prawie gospodarczym. Posiada bogate doświadczenie w zakładaniu spółek prawa handlowego oraz w przeprowadzaniu ich procesów transformacyjnych i likwidacyjnych.

Dzięki posiadanej wiedzy i zdobytemu doświadczeniu udziela wsparcia przedsiębiorcom przy bieżącej obsłudze związanej z prowadzeniem przez nich działalności gospodarczej. Doradza przedsiębiorcom przy zawieraniu umów handlowych. Jest odpowiedzialna za opracowywanie projektów umów, statutów, regulaminów jak również innych aktów regulujących funkcjonowanie podmiotów gospodarczych oraz ich organów.

Ma duże doświadczenie w reprezentowaniu Klientów w postępowaniach przed sądami rejestrowymi. Absolwentka wydziału Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.