SzukajRadcy.pl
EWELINA ŁADYGA-BUCZKO

EWELINA ŁADYGA-BUCZKO

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Ładyga-Buczko

Miasto
Kraków
Adres
Federowicza 9, 30-392
Telefon
+48692450223
Numer uprawnień
KR-2168
obszary praktyki:
budowlane
umowy gospodarcze (handlowe)
działalność gospodarcza
sukcesja
prawo spółek handlowych
pracy
nieruchomości
podatki
ochrona danych osobowych
O Mnie

Odkąd skończyłam 11 lat chciałam zostać prawnikiem i z tego powodu, to co robię zawodowo – robię dokładnie i z zaangażowaniem. Bo lubię to, co robię.

Jestem prawnikiem z ponad 15-letnim doświadczeniem zawodowym. Interesuję się obsługą prawną podmiotów gospodarczych, ze szczególnym uwzględnieniem prawa nieruchomości, prawa pracy oraz windykacją oraz prawem handlowym.

Wspieram przedsiębiorców w codziennych zmaganiach z urzędami, sądami czy kontrahentami. Reprezentuje przedsiębiorców w działaniach windykacyjnych.

Dysponuję doświadczeniem w projektach restrukturyzacyjnych (przekształcenia i połączenia), inwestycyjnych oraz w zakresie procesowego prawa pracy. Przygotowuję dokumentacje RODO (czyli je wdrażam).

Sporządzam wnioski o interpretacje podatkowe, a w tym w szczególności wnioski o IP BOX.

Ukończyłam prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Studia Podyplomowe z Zakresu Doradztwa Podatkowego na Uniwersytecie Ekonomicznym.Prywatnie: mama Franka, pasjonatka książek, podróży i mocnej aromatycznej kawy. No i gier planszowych.

Zapraszam do współpracy

Mapa
Porady radcy prawnego
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.