SzukajRadcy.pl
MARIA WIDŁAK

MARIA WIDŁAK

Maria Widłak Kancelaria Radcy Prawnego

Miasto
Kraków
Adres
Jana Kasprowicza 1, 31-523
Telefon
+48507026459
Numer uprawnień
Kr-1005
obszary praktyki:
bankowe
cywilne
działalność gospodarcza
nieruchomości
umowy gospodarcze (handlowe)
budowlane
O Mnie

Kancelaria świadczy porady prawne na rzecz klientów instytucjonalnych oraz klientów indywidualnych, w szczególności z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa bankowego, umów handlowych, roszczeń odszkodowawczych, prawa nieruchomości.

Kancelaria prowadzi postępowania przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, organami administracyjnym oraz w egzekucji komorniczej.

Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu spraw frankowych, prowadzi sprawy sądowe przeciwko różnym bankom dotyczące kredytów frankowych (indeksowanych / denominowanych do CHF).

Kancelaria świadczy obsługę prawną umów o roboty budowlane i prace projektowe, umów deweloperskich oraz udzielania zamówień publicznych.

Prowadzone są mediacje prywatne oraz ze skierowania sądu w sprawach cywilnych, gospodarczych, rodzinnych.

Mapa
Porady radcy prawnego

klauzule niedozwolone w umowach kredytowych

Szanowni Państwo,

Okoliczność, iż dana umowa kredytowa została w pełni wykonana (zakończona), nie stoi na przeszkodzie zbadaniu nieuczciwego charakteru jej warunków przez sąd.

klauzule niedozwolone w umowach kredytowych
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.