SzukajRadcy.pl
PATRYCJA MARIA KUNCMAN

PATRYCJA MARIA KUNCMAN

Kancelaria Prawna Patrycja Maria Kuncman

Miasto
Kraków
Adres
Wrocławska 79/74, 30-017
Telefon
+48696462831
Numer uprawnień
KR-3989
obszary praktyki:
działalność gospodarcza
umowy gospodarcze (handlowe)
prawo spółek handlowych
fundacje i stowarzyszenia
pracy
zamówienia publiczne
nieruchomości
O Mnie

radca prawny Patrycja Maria Kuncman

Wspieram Klientów kompleksowo w stale zmieniającym się otoczeniu rynkowo-prawnym, przygotowując precyzyjnie i indywidualnie dobierane do każdego przypadku rozwiązanie. Wszelkie moje porady, rekomendacje i opinie oparte są na elastycznym podejściu do danego zagadnienia prawnego.

Zajmuję się obsługą spraw wynikających z prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce, uwzględniając tworzenie, restrukturyzację i likwidowanie spółek osobowych, kapitałowych, przedstawicielstw i oddziałów, dokonywanie zmian w strukturach korporacyjnych oraz inicjowanie i monitorowanie procesów rejestracyjnych z tym związanych.

Posiadam bogate doświadczenie zawodowe w przygotowaniu i analizie umów gospodarczych, prowadzeniu negocjacji umów gospodarczych, przygotowaniu i analizie rozmaitych strategii dla przedsiębiorstw z zakresu prawa pracy, prawa handlowego i prawa gospodarczego, zarówno jako prawnik wewnętrzny „in-house lawyer”, jak również z ramienia kancelarii prawnej.

Wszechstronność prowadzonych przeze mnie spraw oraz umiejętność szacowania ryzyk związanych z istniejącymi bądź planowanymi przedsięwzięciami, umożliwiają opracowanie skutecznych strategii działań z uwzględnieniem wielu płaszczyzn prawa.

Obsługa prawna świadczona jest zarówno w języku polskim, jak i w języku angielskim.

Pomoc prawna jest udzielania nie tylko w Krakowie czy w Kaliszu, lecz także na terenie całej Polski, przy współpracy z notariuszami, komornikami, doradcami podatkowymi, czy też zagranicznymi podmiotami świadczącymi usługi prawne.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.