SzukajRadcy.pl
MICHAŁ GÓRA

MICHAŁ GÓRA

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Góra

Miasto
Inowrocław
Adres
Studzienna 12/14, 88-100
Telefon
+48736240937
Numer uprawnień
BD-1546
obszary praktyki:
cywilne
cywilne postępowanie
działalność gospodarcza
umowy gospodarcze (handlowe)
prawo spółek handlowych
compliance
O Mnie

Nazywam się Michał Góra i posługuję się tytułem zawodowym radcy prawnego przyznanym w Polsce. Ukończyłem prawnicze studia magisterskie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, a ponadto jestem absolwentem Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury w Krakowie. Doświadczenia nabierałem odbywając praktyki jako aplikant aplikacji ogólnej w sądach powszechnych oraz jednostkach prokuratury. Następnie przez kilka lat wykonywałem zawód asystenta sędziego w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy, przy czym równocześnie wielokrotnie reprezentowałem osoby nieznane z miejsca pobytu jako kurator w procesach cywilnych.

Obecnie jestem wpisany na listę radców prawnych pod numerem BD-1546. Należę do Okręgowej Izby Radców Prawnych w Bydgoszczy. Prowadzę indywidualną Kancelarię Radcy Prawnego w Inowrocławiu. Działalność wykonywana jest na podstawie wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Michał Góra.

Biegle posługuję się prawniczym językiem angielskim, co poświadcza uzyskany przeze mnie certyfikat ILEC.

Prowadzona przeze mnie Kancelaria świadczy usługi w zakresie wszystkich dziedzin prawa, ze szczególnym uwzględnieniem prawa cywilnego i gospodarczego. Oferta obejmuje sporządzenie pism na zlecenie Klienta, doradztwo prawne oraz reprezentację w postępowaniach administracyjnych i sądowych.

Usługi świadczone są zarówno na rzecz osób nieprowadzących działalności gospodarczej, jak też przedsiębiorców.

Mapa
Porady radcy prawnego

Dodatek węglowy

Ze względu na rosnące tendencje interwencjonistyczne oraz szczególną sytuację społeczną i gospodarczą na świecie, państwa europejskie wprowadzają różnego rodzaju prawodawstwo, mające na celu złagodzenie negatywnych skutków kryzysu.

Dodatek węglowy

Gminne akty prawa miejscowego

Zgodnie z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej, jednymi ze źródeł powszechnie obowiązującego prawa Rzeczypospolitej Polskiej – na obszarze działania organów, które je ustanowiły – są akty prawa miejscowego.

Gminne akty prawa miejscowego

Nowa ustawa deweloperska

W dniu dzisiejszym, a więc 1 lipca 2022 roku, weszła w życie tzw. nowa ustawa deweloperska.

Przede wszystkim, należy mieć na uwadze, że uchyla ona poprzednio obowiązującą ustawę z dnia 16 września 2011 r.

Nowa ustawa deweloperska
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.