SzukajRadcy.pl
NATALIA KLUPŚ

NATALIA KLUPŚ

LEGALINI Kancelaria Radcy Prawnego

Miasto
Poznań
Adres
Św. Marcin 29/8, 61-806
Telefon
+48730080170
Numer uprawnień
PZ-4279
obszary praktyki:
bankowe
cywilne
cywilne postępowanie
działalność gospodarcza
prawo spółek handlowych
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Ukończyłam studia prawnicze przy Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz studia podyplomowe z zakresu podatków i doradztwa podatkowego przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Jestem radcą prawnym przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu.

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców. Cenię przede wszystkim stałą współpracę, dzięki której mogę dokładnie poznać i zrozumieć potrzeby klienta oraz je w pełni realizować. Specjalizuję się w prawie umów i spółek prawa handlowego. Uwielbiam poszukiwać rozwiązań skomplikowanych zagwozdek prawnych. W pracy posługuję się również językiem angielskim.

Możecie ze mną porozmawiać nie tylko o prawie i biznesie, ale i o tańcach swingowych, którymi staram się wypełnić każdą wolną chwilę.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.