SzukajRadcy.pl
KATARZYNA NIEZNAŃSKA

KATARZYNA NIEZNAŃSKA

Katarzyna Nieznańska

Miasto
Rzeszów
Adres
Zamkowa 9/16, 35-032
Telefon
+48783099152
Numer uprawnień
RZ-1229
obszary praktyki:
rodzinne i opiekuńcze
cywilne
cywilne postępowanie
działalność gospodarcza
prawo spółek handlowych
konsumenckie
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Od 2018 r. jestem Radcą Prawnym wpisaną na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie.

Specjalizuję się w prowadzeniu spraw cywilnych i rodzinnych, a obszar mojej działalności obejmuje:

 • rozwód,
 • podział majątku
 • alimenty,
 • kontakty z dzieckiem
 • ustalenie wykonywania władzy rodzicielskiej,
 • spadki w tym: stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, odrzucenie spadku
 • umowy gospodarcze,
 • odzyskiwanie należności.

Dzięki swojemu doświadczeniu i umiejętnościom interpersonalnym stanowię nie tylko prawne, ale i emocjonalne wsparcie dla swoich klientów będących niejednokrotnie w trudnej sytuacji życiowej.

Ponadto, z uwagi na moją pasję, jaką są media internetowe wspieram klientów prowadzących działalność gospodarczą za pośrednictwem takich platform jak m.in. Facebook, Instagram, Youtube. Dbam o bezpieczeństwo Klienta działającego „w sieci”, m.in. chroniąc używane przez niech oznaczenia, publikowane utwory, czy też przeciwdziałając naruszeniom tzw. dobrego imienia Klienta.

Oferowane przez mnie usługi świadczę w sposób profesjonalny i kompleksowy – wszak poza byciem magistrem prawa, jestem także magistrem zarządzania o specjalizacji profesjonalny menedżer. Powoduje to, że swoje działania wzbogacam o dodatkowy, raczej nieznany wielu innym prawnikom punkt widzenia.

Jestem także osobą bardzo zaangażowaną w pracę Samorządu Okręgowej Izby Radców Prawnych. Poza tym, że pełnię funkcję Rzecznika Prasowego OIRP w Rzeszowie, jestem także członkiem Komisji do spraw Promocji i Polityki Informacyjnej.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

  Wyślij wiadomość

  Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

  Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.