SzukajRadcy.pl
ADAM DOMAGAŁA

ADAM DOMAGAŁA

Adam Domagała

Miasto
Bytom, pow. Bytom
Adres
Wrocławska 63A, 41-902
Telefon
+48500096588
Numer uprawnień
Kt 4451
obszary praktyki:
pracy
administracyjne (w tym postępowanie)
transport i logistyka
cywilne
cywilne postępowanie
O Mnie

W maju 2021 r. zdałem egzamin radcowski i zostałem wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach. W sierpniu 2021 r. rozpocząłem pracę w Kancelarii MGM, a we wrześniu złożyłem ślubowanie radcowskie przed Dziekanem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach. Ukończyłem w 2017 r. Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego na kierunku prawo w trybie stacjonarnym.

Od 2019 r. jestem Stałym Mediatorem Sądowym wpisanym na listę Sądu Okręgowego w Katowicach i Częstochowie. W tym zakresie ukończyłem także kurs – Mediacje w sprawach gospodarczych dla mediatorów zorganizowane przez Śląskie Centrum Arbitrażu i Mediacji.

W ramach wykonywanych zadań, odpowiedzialny jest za obsługę prawną podmiotów z sektora TSL (transport-spedycja-logistyka). Zajmuje się także zagadnieniami prawa pracy i prawem administracyjnym.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.