PIOTR NEPELSKI

PIOTR NEPELSKI

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Nepelski

Miasto
Warszawa
Adres
Twarda 4, 00-105
Telefon
+48 601 753 814
Numer uprawnień
WA-12519
obszary praktyki:
cywilne
autorskie
budowlane
nowe technologie
prawo spółek handlowych
zamówienia publiczne
arbitraż i mediacje
nieruchomości
zabezpieczenia wierzytelności umownych
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Specjalizuję się w prawie zamówień publicznych oraz prawie umów handlowych, ze szczególnym uwzględnieniem umów IT.

 

Posiadam kilkuletnie doświadczenie zawodowe we współpracy z zamawiającymi oraz wykonawcami, zdobyte zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Współpracuję z wiodącymi podmiotami w branży IT oraz największymi zamawiającymi w kraju, w tym z sektora energetycznego oraz transportu.

Doświadczenie zdobyłem m.in. w doradztwie przy największych przetargach w kraju, a także reprezentując klientów na każdym etapie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, w tym przed Krajową Izbą Odwoławczą. Posiadam również bogate doświadczenie w doradztwie na etapie wykonywania umów, w tym prowadzenia sporów w kontraktach IT.

 

Ukończyłem Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, kurs prawa angielskiego prowadzony przez British Law Centre oraz prawa amerykańskiego prowadzony przez Center for American Law Studies przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.