SzukajRadcy.pl
DAMIAN SOLIŃSKI

DAMIAN SOLIŃSKI

Kancelaria Radcy Prawnego Damian Soliński

Miasto
Warszawa
Adres
Chmielna 2/31, 00-020
Telefon
795770051
Numer uprawnień
WA-10399
obszary praktyki:
cywilne
bankowe
budowlane
administracyjne (w tym postępowanie)
ochrona środowiska
pracy
prawo spółek handlowych
nieruchomości
działalność gospodarcza
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Prowadzę Kancelarię Prawa Bankowego, Nieruchomości i Odszkodowań. Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Studia ukończyłem uzyskaniem w 2003 roku dyplomu mgr prawa z wynikiem bardzo dobrym. Wcześniej, w klasie maturalnej, za bardzo dobre wyniki w nauce, zostałem stypendystą Prezesa Rady Ministrów. Aplikację radcowską, zakończoną egzaminem radcowskim, odbyłem w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Ukończyłem roczne szkolenie ICAN Institute Harvard Business w Warszawie. Doradzam w zakresie prawa bankowego, również mając doświadczenie jako ekspert zewnętrzny Rzecznika Finansowego. Specjalizuję się w sprawach dotyczących kredytów "frankowych", bankowości i rynku kapitałowego, wszelkiego rodzaju odszkodowań, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa nieruchomości, prawa administracyjnego, prawa ochrony środowiska. Prowadzę jako pełnomocnik procesowy skomplikowane spory sądowe i postępowania egzekucyjne. 

 

 

Mapa
Porady radcy prawnego

Sąd Najwyższy po stronie teorii dwóch kondykcji

W dniu dzisiejszym (16.02.2021 r.) Sąd Najwyższy orzekł na korzyść frankowiczów opowiadając się za tzw. teorią dwóch kondykcji. Taki pogląd przeważał wprawdzie w dotychczasowej judykaturze
i orzecznictwie, mimo to zdarzały się wyroki w oparciu o tzw.

Sąd Najwyższy po stronie teorii dwóch kondykcji

W jaki sposób wyplątać się z polisolokaty ?

Często klienci traktują polisolokatę jako regularne oszczędzanie i problem pojawia się w momencie gdy produkt nie przynosi spodziewanego zysku. Ogólnie rzecz ujmując polisolokaty zazwyczaj są zawierane na dłuższy czas – nawet na kilka lat.

W jaki sposób wyplątać się z polisolokaty ?
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.