SzukajRadcy.pl
AGATA LENARSKA-PRALJAK

AGATA LENARSKA-PRALJAK

Kancelaria Radcy Prawnego Agata Lenarska-Praljak

Miasto
Warszawa
Adres
Widoczna 69, 04-647
Telefon
501097476
Numer uprawnień
WA-10632
Rok rozpoczęcia działalności
2014-05-28
obszary praktyki:
cywilne
budowlane
pracy
prawo spółek handlowych
zamówienia publiczne
imigracyjne
ubezpieczeniowe
cywilne postępowanie
umowy gospodarcze (handlowe)
konsumenckie
O Mnie

Jestem założycielem i właścicielem Kancelarii Radcy Prawnego Agata Lenarska-Praljak.

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowych Studiów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Prawo Zamówień Publicznych.

W dniu 24. czerwca 2014 roku uzyskałam wpis na listę radców prawnych pod numerem WA-10632 uprawniający do wykonywania zawodu radcy prawnego. Jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Biegle władam językiem angielskim. W lipcu 2017 roku ukończyłam kurs prawa amerykańskiego pt. „U.S. Legal Methods: Introduction to U.S. Law” organizowany przez George Washington University Law School w Waszyngtonie, USA. Biegła znajomość języka angielskiego prawniczego pozwala mi na swobodną pracę w środowisku międzynarodowym.

Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte przy kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych (zarówno polskich, jak i zagranicznych) prowadzących działalność gospodarczą w rozmaitych gałęziach przemysłu i usług, jak również przy świadczeniu pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.