BARBARA SZCZEPKOWSKA

BARBARA SZCZEPKOWSKA

Zimmerman i Wspólnicy sp. k.

Miasto
Warszawa
Adres
Wspólna 70/piętro IX, 00-687
Telefon
734 139 069
Numer uprawnień
WA-12610
obszary praktyki:
cywilne
upadłościowe
restrukturyzacyjne
cywilne postępowanie
O Mnie

Jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Od 2013 r. spe­cja­li­zu­ję się w pra­wie upa­dło­ścio­wym, a także w prawie restrukturyzacyjnym oraz procesie gospodarczym i cywilnym. Od prawie 6 lat współpracuję z kancelarią Zimmerman i Wspólnicy sp.k. Rozwinęłam i przez kilka lat z sukcesami koordynowałam w kancelarii dział upadłości konsumenckiej. Obecnie skupiam się głównie na postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych dużych podmiotów gospodarczych będąc pełnomocnikiem upadłych, a także syndyków, zarządców i nadzorców sądowych. Reprezentuję także Klientów w procesach gospodarczych i cywilnych.

Podczas aplikacji radcowskiej pracowałam jako asystent sędziego w wydziale upadłościowym, co obecnie pozwala mi spojrzeć na prowadzone postępowania również z punktu widzenia sądu.

Posiadam także doświadczenie w ne­go­cja­cjach z wie­rzy­cie­la­mi, w ce­lu do­pro­wa­dze­nia do ugód. Pomagam wierzycielom w odzyskaniu należności. Doradzam osobom fizycznym i spółkom, sporządzam opinie prawne. Jestem autorką licznych publikacji z zakresu moich specjalizacji.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.