SzukajRadcy.pl
BARBARA SZCZEPKOWSKA

BARBARA SZCZEPKOWSKA

act BSWW

Miasto
Warszawa
Adres
Chmielna 73/piętro 18, 00-801
Telefon
602 260 127
Numer uprawnień
WA-12610
obszary praktyki:
cywilne
upadłościowe
restrukturyzacyjne
cywilne postępowanie
O Mnie

Jestem radcą prawnym i doradcą restrukturyzacyjnym. Od lat specjalizuję się w prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym. Posiadam także doświadczenie w postępowaniach spornych w sprawach cywilnych i gospodarczych.

Główny obszar mojej praktyki koncentruje się na postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych podmiotów gospodarczych, w których reprezentuję wierzycieli, jak również dłużników. Posiadam także bogate doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi prawnej pozasądowych organów postępowań insolwencyjnych tj. syndyków, nadzorców sądowych i zarządców.

Z sukcesami zajmowałam się także upadłością konsumencką, przeprowadzając blisko stu takich postępowań zakończonych oddłużeniem, w szczególności byłych przedsiębiorców i członków zarządów spółek. Przeprowadziłam upadłość konsumenta z rekordowym zadłużeniem – ponad 90 mln zł.

Ponadto reprezentuję Klientów w sporach sądowych.

Obecnie jestem wspólnikiem w kancelarii act BSWW. Wcześniej przez wiele lat współpracowałam z kancelarią Zimmerman i Wspólnicy.

Jestem autorką licznych publikacji z zakresu moich specjalizacji.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.