SzukajRadcy.pl
ANNA KAMIŃSKA

ANNA KAMIŃSKA

Kancelaria Prawna Jolanta Kamińska

Miasto
Warszawa
Adres
gen. Tadeusza Pełczyńskiego 14A/92, 01-471
Telefon
22-666-11-75
Numer uprawnień
WA-14488
obszary praktyki:
cywilne
prawo spółek handlowych
nieruchomości
cywilne postępowanie
działalność gospodarcza
zabezpieczenia wierzytelności umownych
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Radca prawny (attorney-at-law) świadczący usługi w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorców i osób fizycznych, w tym również reprezentowanie ich jako pełnomocnik w postępowaniach sądowych.

 

Uzyskane tytuły:

  • magister prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego,
  • magister prawa francuskiego ze specjalizacją francuskie i europejskie prawo biznesowe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Uniwersytetem w Poitiers (Certificat d’introduction au droit francais et européen, Master professionnel de Droit des affaires, spécialité Droit français et européen des affaires),
  • LL.M. in International Commercial Law - Akademia Leona Koźmińskiego.

Ukończone:

  • kurs prawa angielskiego i europejskiego prowadzony przez British Law Centre we współpracy z Uniwersytetem Warszawskim (Diploma in English and European Union Law),
  • intensywny kurs prawa niemieckiego prywatnego i publicznego prowadzony przez Uniwersytet Warszawski we współpracy z Uniwersytetem w Bonn (Sommerkurs der Deutschen Rechtsschule).
Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.