SzukajRadcy.pl
JOANNA DAMĘTKA-MAZIAREK

JOANNA DAMĘTKA-MAZIAREK

Joanna Damętka-Maziarek

Miasto
Warszawa
Adres
Saperska 1, 01-735
Telefon
503- 845-680
Numer uprawnień
WA-6873
Rok rozpoczęcia działalności
2009-12-14
obszary praktyki:
cywilne
bankowe
nieuczciwa konkurencja i prawo antymonopolowe
rynki kapitałowe
cywilne postępowanie
umowy gospodarcze (handlowe)
konsumenckie
O Mnie

Zawód radcy prawnego wykonuję od 2010 r. Od 2001 r. pracowałam w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (KPWiG) oraz Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) w departamentach nadzorujących firmy inwestycyjne, spółki publiczne oraz w departamencie prawnym. Doświadczenie zawodowe zdobywałam również jako radca prawny w instytucjach finansowych (domach maklerskich, banku, funduszu inwestycyjnym).  

Obecnie, ze względu na zapotrzebowanie klientów tzw. frankowiczów, główną częścią mojej aktywności zawodowej jest udzielanie pomocy prawnej w sporach z bankami w związku z kredytami frankowymi (umowy kredytowe - frankowe, kredyt konsumencki, CHF, franki). 

Reprezentuję również interesy klientów w sporze z bankami w odniesieniu do sprzedanych produtków inwestycyjnych (obligacje, certyfikaty inwestycyjne FIZ) oraz w związanych z misselingiem postępowaniach karnych. 

Kancelaria równiez doradza przedsiębiorcom w zakresie opracowania dokumentacji RODO (np. polityki bezpieczeństwa, umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, obowiązeku
informacyjnego, rejestru czynności przetwarzania danych osobowych) oraz przeprowadza szkolenia. 

Zapraszam do kontaktu telefonicznego  w godz. 9.00 - 17.00. 

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.