SzukajRadcy.pl
MAGDALENA KUPCZYK-CZERNIAWSKA

MAGDALENA KUPCZYK-CZERNIAWSKA

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Kupczyk-Czerniawska

Miasto
Warszawa
Adres
Zamoyskiego 51A, 03-801
Telefon
509091745
Numer uprawnień
WA-5453
Rok rozpoczęcia działalności
2005-04-13
obszary praktyki:
cywilne
pracy
upadłościowe
prawo spółek handlowych
arbitraż i mediacje
cywilne postępowanie
działalność gospodarcza
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Butikowa kancelaria. Indywidualne podejście. Duże doświadczenie. Sprawy gospodarcze i cywilne. Reprezentacja przed sądem. Obsługa prawna. Windykacja. Negocjacje umów. Mediacja i e-mediacja.

 

Szczególną uwagę przywiązuję do profesjonalnej obsługi Klienta przy uwzględnieniu biznesowego podejścia. Rozumiem z czym mają do czynienia przedsiębiorcy w prowadzeniu firmy, bo od wielu lat prowadzę własną działalność.

 

Jestem ekspertem w zakresie :
✔ prawa gospodarczego,
✔ prawa cywilnego,
✔ prowadzenia spraw przed sądami,
✔ windykacji,
✔ negocjowaniu umów,
✔ mediacji, także online .

 

Przekazuję wiedzę i moje doświadczenie. Znajduję najlepsze dla Klienta rozwiązania. Robię to konkretnie i dostępnie tak, aby Klient otrzymał od razu potrzebne mu informacje. Daję wsparcie, na które mogą liczyć firmy, z którymi współpracuję.

 

Zapraszam do kontaktu.

 

Mapa
Materiały wideo
Porady radcy prawnego

Toga radcowska

Dzisiaj krótko …. o todze, kolorach żabotu i trochę historii. 

 

Ostatnio doszłam do wniosku, że nie wiem, od kiedy w Polsce istnieje obowiązek noszenia przez radców prawnych togi i skąd wziął się kolor niebieski naszego żabotu.

Toga radcowska

Dlaczego mediacja ?

Posty o mediacji budzą zainteresowanie, ale nie ma to specjalnego przełożenia na jej popularność jako narzędzia polubownego rozwiązywania sporu. Tym razem o tym, dlaczego warto sięgnąć po mediacje, żeby zakończyć konflikt.

Dlaczego mediacja ?

Mediacja online

Dwa lata temu napisałam artykuł o mediacji online. W tamtym okresie mediatorzy do kontaktu ze stronami korzystali przede wszystkim z telefonu i e-maila. Z wideokonferencji rzadko.

Mediacja online

Koszty mediacji cywilnej

Pierwsze pytanie osób, które decydują się na skierowanie sprawy do mediacji, dotyczy kosztów z nią związanych. Jakie są więc koszty mediacji w sprawach cywilnych ? Do kosztów tych zalicza się:

a) wynagrodzenie mediatora,

b) zwrot kosztów jej prowadzenia, tj.

Koszty mediacji cywilnej

Zadatek a zaliczka

Planujemy urlop. Znaleźliśmy fajne miejsce. Rezerwujemy termin i wpłacamy pewną kwotę, żeby potwierdzić rezerwacje Po jakimś czasie okazuje się, że nie możemy jechać lub znaleźliśmy inne miejsce. Niestety nie dostajemy zwrotu pieniędzy.

Zadatek a zaliczka
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.