SzukajRadcy.pl
KRZYSZTOF OLECHNO

KRZYSZTOF OLECHNO

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Olechno

Miasto
Warszawa
Adres
Nowy Świat 33/13, 00-029
Telefon
537 805 340
Numer uprawnień
WA-14610
obszary praktyki:
cywilne
upadłościowe
restrukturyzacyjne
nieruchomości
spółdzielcze
cywilne postępowanie
działalność gospodarcza
O Mnie

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu w Białymstoku. W trakcie studiów wielokrotnie nagradzany stypendium Rektora za bardzo wysoką średnią ocen. Egzamin wstępny na aplikację radcowską złożony z wyróżnieniem. Po ukończeniu aplikacji w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie i złożeniu egzaminu radcowskiego, wpisany na listę radców prawnych. Absolwent Studiów podyplomowych z zakresu Prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.   

Specjalizuję się w prawie upadłościowym (obsługa prawna Syndyka, jak również wierzycieli upadłego), prawie restrukturyzacyjnym, procesach gospodarczych i cywilnych, prawie nieruchomości, a także w bieżacej obsłudze podmiotów gospodarczych. 

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.