SzukajRadcy.pl
MARIOLA ORZECHOWSKA

MARIOLA ORZECHOWSKA

Kancelaria Radcy Prawnego

Miasto
Warszawa
Adres
Warecka 11a, 00-034
Numer uprawnień
WA-12539
Rok rozpoczęcia działalności
2016-05-24
obszary praktyki:
cywilne
bankowe
pracy
ochrona danych osobowych
prawo spółek handlowych
nieruchomości
cywilne postępowanie
działalność gospodarcza
zabezpieczenia wierzytelności umownych
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Zajmuję się udzielaniem porad prawnych i reprezentacją klientów przed sądami powszechnymi oraz kompleksową bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych.

 

Posiadam szerokie doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych i postępowań egzekucyjnych zarówno osób indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych.

 

Specjalizuję się w prawie cywilnym, posiadam szeroką wiedzę i doświadczenie z zakresu prawa gospodarczego, odzykiwania należności, prawa pracy, prawa konsumeckiego, prawa bankowego (umowy kredytowe, kredyt konsumecki, CHF).

 

Zajmuję się również tworzeniem i opiniowaniem dokumentów prawnych, w tym związanych z bieżącą działalnością przedsiębiorstw z wielu dziedzin prawa, w tym m.in. umów, dokumentacji związanej z zatrudnieniem, realizacją i zakończeniem umów, dokumentacji organizacyjnej/wewnętrznej, dokumentacji RODO, KRS.

 

Znajomość języków obcych:

język angielski - bardzo dobry

język hiszpański - bardzo dobry

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.