SzukajRadcy.pl
MICHAŁ GIERA

MICHAŁ GIERA

Giera Kaczmarek i Wspólnicy sp.k.

Miasto
Warszawa
Adres
Tytusa Chałubińskiego 8, 00-613
Telefon
+48 606637 560
Numer uprawnień
WA-8615
Rok rozpoczęcia działalności
2012-10-24
obszary praktyki:
cywilne
budowlane
prawo spółek handlowych
rynki kapitałowe
cywilne postępowanie
działalność gospodarcza
zabezpieczenia wierzytelności umownych
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Specjalizuje się w prawie handlowym oraz prawie polskiego rynku kapitałowego. Zajmuje się zagadnieniami związanymi z publicznym obrotem papierami wartościowymi, nabywaniem przedsiębiorstw, łączeniem, podziałem oraz przekształcaniem spółek prawa handlowego. Z sukcesem wprowadzał akcje spółek do obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz na rynek NewConnect. Współuczestniczył w przygotowaniu ofert publicznych akcji (IPO) w oparciu o prospekt emisyjny, emisji „bezprospektowych” oraz tzw. PRE-IPO.

 

Doradza w zakresie wszelkich zagadnień prawa handlowego, w szczególności dotyczących sporów cywilnych związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą, w tym naruszeniami reguł uczciwej konkurencji, w kwestiach wyboru optymalnych form prowadzenia działalności gospodarczej i inwestycji kapitałowych, ze szczególnym uwzględnieniem tworzenia oraz negocjowania umów inwestycyjnych z udziałem funduszy PE/VC. Posiada doświadczenie w rozwiązywaniu sporów i konfliktów pomiędzy akcjonariuszami/udziałowcami spółek prawa handlowego oraz tworzeniu funduszy VC wspólnie z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju.

 

 

 

 

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.