SzukajRadcy.pl
PIOTR WĄCHAL

PIOTR WĄCHAL

Kancelaria Prawna IUDICIUM Piotr Marek Wąchal

Miasto
Warszawa
Adres
Jana III Sobieskiego 70/43, 02-930
Numer uprawnień
WA-11930
obszary praktyki:
cywilne
rodzinne i opiekuńcze
administracyjne (w tym postępowanie)
prawo o ruchu drogowym
szkolnictwo wyższe
pracy
ubezpieczeniowe
sukcesja
cywilne postępowanie
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Jestem prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem,  radcą prawnym ze stopniem doktora nauk prawnych.

 

Urodziłem się i wychowałem w Warszawie. Tytuł magistra prawa uzyskałem w roku 2004 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, zaś stopień naukowy doktora w roku 2013 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

 

Zawód prawnika jest dla mnie pasją, dlatego też łączę praktykę wykonywania zawodu z pracą naukową oraz dydaktyką. Uważam bowiem, że dobrym nauczycielem może być tylko ten kto ma wiedzę i doświadczenie, którym może się dzielić ze studentami.

Od ponad 10 lat jestem dydaktykiem jednej z warszawskich uczelni wyższych prowadząc wykłady na kierunku prawo i administracja.

 

Pracując wiele lat w jednej z renomowanych warszawskich kancelarii i zdobywszy doświadczenie w obsłudze prawnej różnych podmiotów, w  roku 2016 zdecydowałem się na poprowadzenie kancelarii prawnej pod własnym nazwiskiem, co z przyjemnością czynię do chwili obecnej.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.