SzukajRadcy.pl
JACEK BALICKI

JACEK BALICKI

BCGL Business Law Firm

Miasto
Warszawa
Adres
Bracka 20/5, 00-028
Telefon
+48 600 092 463
Numer uprawnień
WA-8525
obszary praktyki:
cywilne
prawo spółek handlowych
rynki kapitałowe
działalność gospodarcza
zabezpieczenia wierzytelności umownych
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Jestem radcą prawnym i wspólnikiem w BCGL. Posiadam ponad 10 letnie doświadczenie w doradztwie prawnym na rzecz przedsiębiorców w zakresie doradztwa transakcyjnego i bieżącej obsługi prawnej.

 

Specjalizuje się w transakcjach fuzji i przejęć (na rynku prywatnym i publicznym), obsłudze ubezpieczeń transakcyjnych (WI insurance), restrukturyzacjach przedsiębiorców, prawie handlowym i prawie spółek. Z sukcesem doradzałem przy wielu krajowych i międzynarodowych transakcjach, włączając w to jedne z największych transakcji w Polsce. Posiadam bogate doświadczenie w zarządzaniu, strukturyzowaniu i negocjowaniu transakcji typu share i asset deal, umów inwestycyjnych, umów wspólników i bieżącym doradztwie na rzecz przedsiębiorców (w tym spółek publicznych) w zakresie prawa spółek i prawa handlowego. 

 

Jestem rekomendowany przez Legal500, Chambers Global i Chambers Europe w kategorii Corporate/MA. Ukończyłem w 2007 r. prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz na The Catholic University of America (LLM). Jestem radcą prawnym od 2012 r. Przed założeniem BCGL pracowałem w PwC oraz zespołach transakcyjnych kancelarii Weil Gotshal Manges oraz Baker McKenzie.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.