SzukajRadcy.pl
KRZYSZTOF KOZŁOWSKI

KRZYSZTOF KOZŁOWSKI

Krzysztof Kozłowski Kancelaria Radcy Prawnego

Miasto
Warszawa
Adres
Chmielna 2/31, 00-020
Telefon
781 781 229
Numer uprawnień
WA-12208
obszary praktyki:
cywilne
rodzinne i opiekuńcze
prawo spółek handlowych
nieruchomości
sukcesja
cywilne postępowanie
działalność gospodarcza
O Mnie

Ukończyłem studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim, aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie oraz Szkołę Mediatorów Akademii SET. Jestem mężem i ojcem, działkowcem, amatorem biegania i chodzenia po górskich ścieżkach. Zawodowo...

...prowadzę kancelarię inną niż wszystkie.

Specjalizuję się w zakresie prawa spadkowego i działkowego (stowarzyszeń ogrodowych), uzupełniając powyższe kompetencjami z zakresu negocjacji i mediacji (jestem także mediatorem). W pozostałym zakresie wspieram Klientów w prowadzeniu sporów sądowych, sporządzaniu umów, dochodzeniu wierzytelności, a także w sprawach rodzinnych. Misją kancelarii jest współdziałanie z Klientem w celu skutecznego rozwiązania jego problemu prawnego tak, aby rozumiał swoją sprawę, mógł w niej uczestniczyć i wyszedł z kancelarii bogatszy o wiedzę, która pozwoli mu uniknąć problemów w przyszłości. Łącząc specjalizację z przemyślaną misją, buduję zaangażowaną kancelarię, kancelarię z pomysłem – inną niż wszystkie.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.