SzukajRadcy.pl
ANNA GLIWIŃSKA

ANNA GLIWIŃSKA

Anna Gliwińska

Miasto
Warszawa
Adres
Batalionów Chłopskich 79A/118, 01-307
Telefon
880488103
Numer uprawnień
WA-12248
Rok rozpoczęcia działalności
2016-05-11
obszary praktyki:
cywilne
rodzinne i opiekuńcze
bankowe
prawo spółek handlowych
nieruchomości
cywilne postępowanie
umowy gospodarcze (handlowe)
konsumenckie
O Mnie

Wykonuję zawód radcy prawnego od 2016r. W dotychczasowej karierze zawodowej pracowałam w Dziale Prawnym dużej spółki deweloperskiej, gdzie nabyłam doświadczenie w zakresie obsługi przedsiębiorcy, prowadzenia spraw procesowych oraz tworzenia i weryfikacji umów gospodarczych. Obecnie prowadzę własną Kancelarię i zajmuję się obsługą przedsiębiorców, a także osób fizycznych w zakresie spraw cywilnych i rodzinnych. Zajmuję się m.in. dochodzeniem roszczeń klientów z umów o kredyt frankowy. 

Mapa
Porady radcy prawnego

Uchwała Sądu Najwyższego w sprawie kredytów frankowych.

W dniu 16 lutego 2021 roku została podjęta przez Sąd Najwyższy uchwała, która ma kluczowe znaczenie dla dokonywania rozliczeń stron nieważnej umowy kredytu (uchwała została wydana w odpowiedzi na pytanie prawne Sądu Okręgowego w Warszawie na kanwie umowy kredytu tzw.

Uchwała Sądu Najwyższego w sprawie kredytów frankowych.
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.