SzukajRadcy.pl
EMILIA ZARICZNY

EMILIA ZARICZNY

Miasto
Warszawa
Adres
Stanisława Dygata 6, 01-748
Telefon
784708414
Numer uprawnień
WA-13233
obszary praktyki:
cywilne
rodzinne i opiekuńcze
budowlane
administracyjne (w tym postępowanie)
prawo spółek handlowych
nieruchomości
cywilne postępowanie
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Jestem radcą prawnym z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych, w tym w zakresie reprezentacji klientów przed sądami powszechnymi i administracyjnymi.

 

Moje doświadczenie obejmuje obsługę prawą z zakresu prawa cywilnego materialnego i procesowego, prawa gospodarczego, prawa spółek handlowych oraz prawa administracyjnego. Świadczę również pomoc i usługi prawne w sprawach rodzinnych i majątkowych.

 

Specjalizuję się w zakresie prawa budowlanego, w tym w obsłudze prawnej budowlanego procesu inwestycyjnego, tworzeniu umów zawieranych w procesie inwestycyjno – budowlanym, bieżącym doradztwie nad realizacją kontraktów budowlanych oraz wsparciu prawnym na etapie poodbiorowym zrealizowanej inwestycji budowlanej – rękojmia i gwarancja.

 

Moim priorytetem jest profesjonalne i indywidualne podejście do każdej sprawy.

Mapa
Porady radcy prawnego

Projekt budowlany według nowego prawa budowlanego

Nowelizacja prawa budowlanego, która weszła w życie 19 września 2020 r., wprowadza m.in. nowe zasady sporządzania projektu budowlanego, a także nowe zasady składania i zatwierdzania projektu budowlanego.

Projekt budowlany według nowego prawa budowlanego
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.