SzukajRadcy.pl
ANNA DĘBEK

ANNA DĘBEK

KANCELARIA PRAWNO PATENTOWA ANNA DĘBEK

Miasto
Warszawa
Adres
Pokorna 2/1157, 00-199
Numer uprawnień
WA-13014
Rok rozpoczęcia działalności
2017-05-23
obszary praktyki:
cywilne
autorskie
własność przemysłowa
nieuczciwa konkurencja i prawo antymonopolowe
cywilne postępowanie
O Mnie

Jest radcą prawnym oraz rzecznikiem patentowym. Specjalizuje się w prawie własności przemysłowej, intelektualnej, nieuczciwej konkurencji i sporach sądowych.

 

Posiada doświadczenie w badaniu czystości rejestrowej, zgłaszaniu wniosków o rejestrację, dochodzeniu roszczeń, postępowaniach w sprawie sprzeciwu wobec znaku towarowego, postępowaniach w sprawie unieważnienia, negocjacjach ugodowych, zarządzaniu portfelem znaków towarowych, licencjonowaniu, polskim i europejskim prawie znaków towarowych i wzorów przemysłowych, sporach o naruszenie praw do znaków towarowych i wzorów przemysłowych, strategiach ochrony, umowach licencyjnych.

 

Reprezentuje klientów w postępowaniach administracyjnych i procesowych przed Urzędem Patentowym RP, EUIPO, WIPO, a także w postępowaniach przed sądami cywilnymi, administracyjnymi oraz organami ścigania i celnymi.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.