SzukajRadcy.pl
WIESŁAWA KULIG-WYPORSKA

WIESŁAWA KULIG-WYPORSKA

Wiesława Kulig - Wyporska Kancelaria Radcy Prawnego

Miasto
Warszawa
Adres
Jagiellońska 44/19, 03-462
Telefon
22 115 87 98
Numer uprawnień
WA-12276
Rok rozpoczęcia działalności
2016-05-24
obszary praktyki:
budowlane
administracyjne (w tym postępowanie)
podatki
nieruchomości
działalność gospodarcza
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Jestem radcą prawnym specjalizującym się w prawie administracyjnym ze szczególnym uwzględnieniem prawa podatkowego. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy w organach administracji samorządowej (urząd miasta stołecznego Warszawy)  oraz publicznej, podatkowej (urząd skarbowy, izba administracji skarbowej, ministerstwo finansów). Od 2017r. prowadzę praktykę prawną również w ramach własnej kancelarii położonej w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 44/19.

 

Na co dzień reprezentuję zarówno osoby fizyczne jak i firmy nie tylko w bieżących sprawach: sporządzajac opinie prawne, projekty pism, uczestnicząc w negocjacjach etc, lecz również działając w imieniu klienta na każdym etapie postępowania: począwszy od kontroli, poprzez postępowanie administracyjne, skończywszy na postępowaniu przed sądami administracyjnymi.

 

 

 

 

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.