SzukajRadcy.pl
WIESŁAWA KULIG-WYPORSKA

WIESŁAWA KULIG-WYPORSKA

Kancelaria Kulig Wyporska

Miasto
Warszawa
Adres
Jagiellońska 44/19, 03-462
Telefon
22 115 87 98
Numer uprawnień
WA-12276
obszary praktyki:
rodzinne i opiekuńcze
budowlane
administracyjne (w tym postępowanie)
podatki
pracy
zamówienia publiczne
nieruchomości
cywilne postępowanie
działalność gospodarcza
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Zawodowo rozwiązuję problemy prawne.

 

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy w organach skarbowych wszystkich instancji (począwszy od urzedu skarbowego, poprzez izbę administracji skarbowej, skończywszy na ministerstwie finansów). Współpracowałam również z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy oraz Centrum Personalizacji Dokumentów MSWiA.

 

Nic dziwnego więc, że specjalizuje się w prawie administracyjnym, w w szczególności zaś w problematyce podatkowej. 

 

Wspieram moich Klientów każdym etapie sprawy tj. w zakresie prawa podatkowego począwszy od czynności sprawdzających, poprzez kontrolie podatkowe oraz postępowania podatkowe skończywszy na postępowaniu przed sądami administracyjnymi. Sporządzam również opinie prawne oraz wnioski o indywiualne interpretacje podatkowe. 

 

Świadczę również usługi z zakresu prawa cywilnego, obejmującego cały cykl funkcjonowania firmy, począwszy od wyboru formy działalności, poprzez stworzenie projektu umowy spółki, sporządzenie niezbędnej dokumentacji w oparciu o przepisy prawa pracy, dbanie o właściwą jakość zawieranych przez firmę umów oraz wsparcie w toku negocjacji. W przypadku zaś gdy to konieczne reprezentuję klientów przed sądami. 

 

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.