SzukajRadcy.pl
KACPER WARZECHA

KACPER WARZECHA

Kacper Warzecha Kancelaria Radcowska

Miasto
Warszawa
Adres
Mała 3/15, 03-423
Telefon
501335035
Numer uprawnień
WA-9617
obszary praktyki:
cywilne
autorskie
administracyjne (w tym postępowanie)
compliance
nowe technologie
ochrona danych osobowych
prawo spółek handlowych
nieruchomości
cywilne postępowanie
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Radca Prawny Kacper Warzecha ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz uzyskał dyplom studiów z prawa amerykańskiego organizowanych przez University of Florida Levin College of Law i Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.
 
Prowadzi praktykę radcowską w ramach kancelarii „Kacper Warzecha Kancelaria Radcowska”. Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.
 
Specjalizuje się w zakresie ochrony danych osobowych, posiada certyfikat uprawnień Inspektora Ochrony Danych, jak również certyfikat audytora wewnętrznego systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO/IEC 27001:2017, uzyskane w jednostce certyfikującej TUV SUD Polska.
 
Ponadto od wielu lat zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorstw, w szczególności z zakresu prawa handlowego, kontraktów, prawa nieruchomości, prawa energetycznego.

 

Doradza przy transakcjach obrotu nieruchomościami komercyjnymi.

 

Reprezentuje interesy Klientów w postępowaniach przed sądami.
 

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.