SzukajRadcy.pl
KAROLINA LEGIERSKA

KAROLINA LEGIERSKA

Karolina Legierska Kancelaria Radcy Prawnego

Miasto
Warszawa
Adres
Aleja Solidarności 117/817, 00-140
Telefon
505393910
Numer uprawnień
WA-9442
obszary praktyki:
cywilne
rodzinne i opiekuńcze
prawo o ruchu drogowym
pracy
ochrona danych osobowych
nieruchomości
ubezpieczeniowe
cywilne postępowanie
umowy gospodarcze (handlowe)
konsumenckie
O Mnie

Jestem Radcą Prawnym, członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Ukończyłam Studia Podyplomowe na Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie z zakresu Ochrony Danych Osobowych i Informacji Niejawnych. Uczestniczę w szkoleniach z poszczególnych dziedzin prawa, w których się specjalizuję.

 

 

Zajmuję się procesami i doradztwem z zakresu prawa pracy oraz sporami z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Duża część prowadzonych przeze mnie spraw, to sprawy odszkodowawcze. Na co dzień doradzam i pomagam chronić dane osobowe. Zajmuje się także bardzo szeroko rozumianym prawem cywilnym i prawem rodzinnym.

Mapa
Porady radcy prawnego
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.