SzukajRadcy.pl
KRZYSZTOF KARP

KRZYSZTOF KARP

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Karp

Miasto
Warszawa
Adres
Batalionów Chłopskich 79/17, 01-307
Telefon
603259444
Numer uprawnień
WA-7626
Rok rozpoczęcia działalności
2011-07-27
obszary praktyki:
cywilne
rodzinne i opiekuńcze
pracy
nowe technologie
prawo spółek handlowych
nieruchomości
ubezpieczeniowe
cywilne postępowanie
działalność gospodarcza
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Radca prawny. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył także podyplomowe Studium Europejskiego i Polskiego Prawa Spółek oraz podyplomowe Studium Menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Uzyskał również dyplom Center for American Law Studies prowadzonego przez University of Florida w ramach współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji UW. Ukończył aplikację radcowską i zdał egzamin radcowski. W roku 2011 wpisany został na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Posiada doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców i osób fizycznych. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako współpracownik renomowanych kancelarii prawnych, radca prawny dużej międzynarodowej korporacji oraz jako radca prawny jednostki sektora finansów publicznych. Jest autorem licznych publikacji z zakresu prawa. Do dziedzin jego zainteresowań należą w szczególności prawo cywilne oraz zagadnienia procedury cywilnej. Specjalizuje się w szczególności w odszkodowaniach w budynkach gospodarstw rolnych.

Czytej więcej: https://www.kancelariakarp.pl/zespol/krzysztof-karp-radca-prawny/

 

Mapa
Porady radcy prawnego

Ubezpieczenie budynków gospodarstwa rolnego

Przez umowę ubezpieczenia ubezpieczyciel zobowiązuje się, w zakresie działalności swego przedsiębiorstwa, spełnić określone świadczenie w razie zajścia przewidzianego w umowie wypadku, a ubezpieczający zobowiązuje się zapłacić składkę (art.

Ubezpieczenie budynków gospodarstwa rolnego
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.