SzukajRadcy.pl
MAŁGORZATA WIĘCKO-TUŁOWIECKA

MAŁGORZATA WIĘCKO-TUŁOWIECKA

Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Więcko-Tułowiecka

Miasto
Otrębusy
Adres
Pszczelińska 111, 05-805
Telefon
608501601
Numer uprawnień
WA-10074
Rok rozpoczęcia działalności
2013-09-04
obszary praktyki:
cywilne
bankowe
pracy
upadłościowe
arbitraż i mediacje
nieruchomości
nieuczciwa konkurencja i prawo antymonopolowe
ubezpieczeniowe
umowy gospodarcze (handlowe)
konsumenckie
O Mnie

Doktor nauk prawnych, radca prawny, specjalista z zakresu prawa ubezpieczeń gospodarczych, praw konsumenta i prawa cywilnego, mediator, członek zarządu Fundacji Edukacji Ubezpieczeniowej, były ekspert Biura Rzecznika Ubezpieczonych, były ekspert Europejskiego Urzędu Nadzoru Ubezpieczeń i Pracowniczych Programów Emerytalnych (EIOPA), były Ekspert Europejskiej Sieci ds. Rozstrzygania Sporów w Zakresie Usług Finansowych (Fin-Net). Doświadczony prawnik procesowy – w latach 2014 – 2019 przeprowadziła ponad tysiąc spraw sądowych z zakresu dochodzenia roszczeń i windykacji. Autorka i współautorka kilkudziesięciu publikacji z zakresu prawa ubezpieczeń gospodarczych oraz bancassurance, w tym ponad 40 artykułów naukowych i dwóch publikacji książkowych.

 

Zajmuje się głównie reprezentacją osób, które dochodzą wypłaty świadczenia pieniężnego od zakładu ubezpieczeń zarówno na etapie polubownym (tzw. procesu likwidacji szkody) jak i sądowym. Doradza w sporach przeciwko ZUS. Reprezentuje przedsiębiorców w zakresie windykacji roszczeń.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.