SzukajRadcy.pl
MARIA SNOPCZYŃSKA

MARIA SNOPCZYŃSKA

Radca Prawny Maria Snopczyńska

Miasto
Warszawa
Adres
aleja "Solidarności" 83/89/96, 00-144
Telefon
600 944 227
Numer uprawnień
WA-4188
Rok rozpoczęcia działalności
1998-06-30
obszary praktyki:
cywilne
rodzinne i opiekuńcze
autorskie
karne
nieruchomości
ubezpieczeniowe
O Mnie

Ukończyłam studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Następnie odbyłam aplikację prokuratorską oraz aplikację radcowską.Od 1999 r. pracowałam w Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Od ponad 10 lat  prowadzę własną Kancelarię, specjalizuję się w sprawach: rodzinnych (rozwody,podziały majątku, alimenty, władza rodzicielska),  karnych (wypadki komunikacujne, jazda po alkoholu, tymczasowe aresztowanie), cywilnych (zadośćuczynienia, odszkodowania), spadkowych (zachowek, stwierdzenie nabycia spadku), nieruchomości, prawo autorskie, naruszenie dóbr osobistych.  Łącze wiedzę i doświadczenie życiowe z doświadczeniem związanym z pracą w korporacjach. Prowadzę kancelarie w Warszawie przy Al.Solidarności 83/89 lok.96.

 

Mapa
Porady radcy prawnego

Rozwód i opieka nad małoletnim dzieckiem

Rozwód - opieka nad małoletnim.

Ustanie małżeństwa poprzez rozwód, może nastąpić w sytuacja określonych w ustawie. Pozew o rozwód należy złożyć w Sądzie Okręgowym, właściwym ze względu na ostatnie wspólne miejsce zamieszkiwania małżonków.

Rozwód i opieka nad małoletnim dzieckiem
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.