SzukajRadcy.pl
MICHAŁ LUTNICKI

MICHAŁ LUTNICKI

Kancelaria Radcy Parwnego Michał Lutnicki

Miasto
Warszawa
Adres
Jarosława Dąbrowskiego 118/40, 02-598
Telefon
696433688
Numer uprawnień
WA-6735
obszary praktyki:
cywilne
autorskie
pracy
nowe technologie
prawo spółek handlowych
zamówienia publiczne
nieuczciwa konkurencja i prawo antymonopolowe
zabezpieczenia wierzytelności umownych
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Jako radca prawny prowadzę praktykę zawodową w ramach Kancelarii Radcy Prawnego świadcząc kompleksowe usługi prawne na rzecz przedsiębiorców i podmiotów instytucjonalnych.

W mojej pracy zawsze stawiam na indywidualne podejście do Klienta i jego potrzeb, co uważam za podstawowy wymóg na wymagającym i silnie zróżnicowanym rynku usług prawniczych. Każda sprawa rozpatrywana jest w sposób wszechstronny i kompleksowy, co pozwala na osiągniecie satysfakcjonujących Klienta efektów. Zawsze kieruję się interesem Klienta i w ramach obowiązującego porządku prawnego zapewniam rozwiązania prawne najbardziej dostosowane do Jego potrzeb.

Jestem doświadczonym radcą prawnym z ponad 15 letnim doświadczeniem zawodowym w świadczeniu usług prawnych. Posiadam specjalizację z zakresu prawa własności intelektualnej i przemysłowej, prawa nowych technologii i IT, ochrony danych osobowych, dóbr osobistych i tajemnic przedsiębiorstwa, prawa ubezpieczeniowego, prawa korporacyjnego, prawa zamówień publicznych oraz prawa pracy, które obejmuje zarówno sektor publiczny, jak i prywatny.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.