SzukajRadcy.pl
ARKADIUSZ ZBYROWSKI

ARKADIUSZ ZBYROWSKI

SLZ Stańczyk Lawręc Zbyrowski Radcowie Prawni

Miasto
Warszawa
Adres
Potrzebna 3/5, 02-448
Telefon
+48 737 17 18 17
Numer uprawnień
WA-14333
obszary praktyki:
cywilne
bankowe
nowe technologie
prawo spółek handlowych
nieruchomości
rynki kapitałowe
zabezpieczenia wierzytelności umownych
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

OBSŁUGA PRAWNA - RYNKI KAPITAŁOWE

FUNDUSZ INWESTYCYJNY #WIERZYTELNOŚCI #OBLIGACJE #RESTRUKTURYZACJA


Specjalizuję się w prawie rynku kapitałowego (m.in. w zakresie działalności polskich i zagranicznych funduszy inwestycyjnych oraz alternatywnych spółek inwestycyjnych), prawie handlowym i finansowym.

Z rynkiem kapitałowym jestem związany od 2005 r. Doświadczenie zawodowe zdobywałem jako pracownik KPWiG (a następnie KNF). W latach 2007 – 2020 współpracowałem z warszawskimi kancelariami specjalizującymi się w obsłudze podmiotów rynku kapitałowego.

 

Świadczę pomoc prawną dla towarzystw funduszy inwestycyjnych i funduszy inwestycyjnych. Reprezentuję podmioty przed organami administracyjnymi, w tym KNF i UOKiK. Doradzam przy wdrożeniu odpowiednich regulacji wewnętrznych w podmiotach rynku kapitałowego. Prowadzę szkolenia poświęcone zagadnieniom związanym ze zmianą uregulowań prawnych na rynku funduszy inwestycyjnych.

 

Doradzam przedsiębiorcom w zakresie restrukturyzacji ich zobowiązań. Wspieram prawnie dochodzenie świadczeń z obligacji, w tym w ramach realizacji zabezpieczeń.

Mapa
Materiały wideo
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.