SzukajRadcy.pl
IZABELA BOMBIŃSKA-RUDNIK

IZABELA BOMBIŃSKA-RUDNIK

Kancelaria Radców Prawnych IBL

Miasto
Warszawa
Adres
Targowa 76/6, 03-448
Telefon
505401755
Numer uprawnień
WA-12323
obszary praktyki:
cywilne
rodzinne i opiekuńcze
budowlane
pracy
ochrona danych osobowych
prawo spółek handlowych
działalność gospodarcza
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Specjalizuje się głownie w obsłudze podmiotów gospodarczych ale także sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Jestem radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

 

Moja praktyka zawodowa skupia się głównie wokół prawa handlowego, gdzie świadczę pomoc i obsługę prawną zarówno na rzecz spółek prawa handlowego, w tym państwowych osób prawnych jak i małych przedsiębiorstw, czy osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

 

W codziennej praktyce świadczę także pomoc i obsługę prawną w sprawach rodzinnych i majątkowych, doradzając i prowadząc sprawy o rozwód, separację, z zakresu władzy rodzicielskiej czy kontaktów z dziećmi, czy też w sprawach o podział majątku wspólnego małżonków, sprawach spadkowych.

Mapa
Porady radcy prawnego

Alimenty w dobie koronawirusa.

Alimenty a koronawirus

Pandemia koronawirusa przekłada się na złą sytuację finansową firm i utratę dochodów wielu z nas, w tym osób, które powinny płacić alimenty na dzieci.

Alimenty w dobie koronawirusa.
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.