SzukajRadcy.pl
MARTA KANCELARCZYK

MARTA KANCELARCZYK

Kancelaria Radcy Prawnego Marta Kancelarczyk

Miasto
Warszawa
Adres
Chmielna 2/31, 00-020
Telefon
+48 534 555 545
Numer uprawnień
WA-10576
obszary praktyki:
cywilne
budowlane
administracyjne (w tym postępowanie)
nieruchomości
cywilne postępowanie
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Jestem radcą prawnym z ponad 10 letnim doświadczeniem, członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Obecnie prowadzę Kancelarię oferującą pomoc prawną w zakresie szeroko rozumianego prawa budowlanego i administracyjnego, a także prawa cywilnego. Reprezentuję Klientów w postępowaniach przed organami administracji, a także przed sądami.

Przed rozpoczęciem indywidualnej praktyki doświadczenie zawodowe zdobywałam w renomowanych kancelariach prawnych, a także jako in house lawyer w spółkach kapitałowych.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej Kancelarii pod adresem:

www.kancelaria-budowlana.pl

Mapa
Porady radcy prawnego

LEGALIZACJA SAMOWOLI BUDOWLANEJ OBIEKTU BUDOWLANEGO

Samowola budowlana mimo, iż nie jest pojęciem ustawowym, w praktyce oznacza postępowanie administracyjne prowadzone przez organ nadzoru budowlanego, w sytuacji, gdy inwestor, wbrew obowiązującym przepisom, rozpoczął budowę bez wymaganego prawem pozwolenia na budowę bąd...

LEGALIZACJA SAMOWOLI BUDOWLANEJ OBIEKTU BUDOWLANEGO
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.