RADOSŁAW ZIEMAK

RADOSŁAW ZIEMAK

Kancelaria Radcy Prawnego Radosław Ziemak

Miasto
Chotomów
Adres
Jasna 7a, 05-123
Telefon
501685131
Numer uprawnień
WA-13377
obszary praktyki:
cywilne
pracy
ochrona danych osobowych
prawo spółek handlowych
zamówienia publiczne
rynki kapitałowe
cywilne postępowanie
działalność gospodarcza
umowy gospodarcze (handlowe)
konsumenckie
O Mnie

Witam,

 

Jestem prawnikiem posiadającym szerokie i różnorodne doświadczenie w zakresie doradztwa prawnego, zarówno dla klientów biznesowych jak i osób fizycznych.

Cechuje mnie kompleksowe podejście do analizowanych problemów i przygotowanie opinii oraz rekomendacji, które uwzględniają cały kontekst sprawy i jej ewentualne konsekwencje prawne.

Moja praktyka zawodowa obejmuje wieloletnie doradztwo prawne realizowane w ramach struktur organizacyjnych podmiotów gospodarczych jak i świadczenie zewnętrznej obsługi prawnej. Jestem zorientowany na problemy związane z działalnością godpodarczą, a także występujące w życiu codziennym zwykłych ludzi. Doskonale znam zasady funkcjonowania biznesu i tego małego, ale także tego dużego, od jednoosobowej działalności gospodarczej po spółki notowane na rynkach kapitałowych. Pozwala to mi opracowywać i wdrażać skuteczne i praktyczne rozwiązania, uwzględniające rzeczywiste potrzeby moich klientów. 

 

Radosław Ziemak

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.