SzukajRadcy.pl
SŁAWOMIR MOMOT

SŁAWOMIR MOMOT

Kancelaria Prawna Radca Prawny Sławomir Momot

Miasto
Warszawa
Adres
Odkryta 53B/U1, 03-140
Telefon
696065064
Numer uprawnień
WA-6177
obszary praktyki:
cywilne
rodzinne i opiekuńcze
administracyjne (w tym postępowanie)
pracy
prawo spółek handlowych
nieruchomości
fundacje i stowarzyszenia
cywilne postępowanie
działalność gospodarcza
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Jako radca prawny zajmuję się udzielaniem porad prawnych i reprezentacją klientów przed sądami powszechnymi oraz kompleksową bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych, wspólnot mieszkaniowych oraz instytucji kultury.

Posiadam bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych i postępowań egzekucyjnych zarówno osób indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Jednym z główych obszarów mojej działalności jest także świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz wspólnot mieszkaniowych. W tym obszarze prowadzę sprawy sądowe w zakresie sporów z deweloperami dotyczące wad nieruchomości wspólnych, sprawy o uchylenie uchwał wspólnot mieszkaniowych, jak również sprawy o zapłatę należności czynszowych. Kolejną specjalizacją jest prawo kultury. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów będących państwowymi instytucjami kultury. 

Specjalizuję się w prawie cywilnym, posiadam szeroką wiedzę i doświadczenie z zakresu prawa gospodarczego, odzykiwania należności, prawa pracy, prawa bankowego (prowadzenie sporów dotyczących umów kredytu w CHF).

Zajmuję się również tworzeniem i opiniowaniem umów.

Znajomość języków obcych:

język angielski - bardzo dobry

język hiszpański - dobry

Mapa
Porady radcy prawnego
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.