SzukajRadcy.pl
ŁUKASZ TUREK

ŁUKASZ TUREK

TLT Turek, Lesińska-Turek Radcowie Prawni

Miasto
Warszawa
Adres
Kaleńska 5, 04-367
Telefon
501 348 050
Numer uprawnień
WA-7009
obszary praktyki:
cywilne
budowlane
administracyjne (w tym postępowanie)
prawo spółek handlowych
zamówienia publiczne
transport i logistyka
arbitraż i mediacje
nieruchomości
cywilne postępowanie
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Radca prawny (OIRP Warszawa), absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Specjalizuje się w doradztwie z zakresu projektów infrastrukturalnych, w tym realizowanych w modelu PPP lub umowy koncesji na roboty budowlane i usługi.

 

Doradza w zakresie prawa zamówień publicznych, w tym opracowuje dokumentację przetargową, wspiera wykonawców zarówno na etapie złożenia oferty lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu jak i realizacji umowy, a także reprezentuje zamawiających i wykonawców w postępowaniach przed Krajową Izbą Odwoławczą.

 

Reprezentuje klientów przed sądami powszechnymi i Sądem Najwyższym, sądami arbitrażowymi, sądami administracyjnymi oraz organami administracji publicznej.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując w latach 2007 - 2019 z międzynarodową kancelarią prawną Hogan Lovells, w Zespole Postępowań Spornych oraz Arbitrażu, a także Projektów Infrastrukturalnych i PPP.

Mapa
Porady radcy prawnego
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.