SzukajRadcy.pl
EDYTA POPOWSKA

EDYTA POPOWSKA

Edyta Popowska Kancelaria Radcy Prawnego

Miasto
Płock
Adres
al. Armii Krajowej 9/28, 09-410
Telefon
501 219 666
Numer uprawnień
WA-10722
obszary praktyki:
O Mnie

Radca prawny specjalizujący się w szeroko pojętym prawie cywilnym, w tym m.in. prawie spadkowym (stwierdzenia nabycia spadku, dział spadku, odrzucenie spadku, zachowek, wydziedziczenie, i in.), a także w prawie rodzinnym i opiekuńczym (rozwody, separacje, alimenty, kontakty, władza rodzicielska, i in.), administracyjnym. Mediator sądowy przy SO w Płocku. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Zakres pomocy prawnej obejmuje konsultacje w siedzibie Kancelarii, a także konsultacje online, konsultacje telefoniczne, sporządzanie w imieniu klientów pism, pism procesowych, umów, zastępstwo przed sądami, organami administracyjnymi i innymi instytucjami.

 

Kancelaria Radcy Prawnego Edyta Popowska z siedzibą w Płocku, pomoc świadczona na terenie miasta Płocka i okolic, a także na terenie m.st. Warszawy.

 

Zapraszam na stronę internetową www.PomocPrawnaPlock.pl

tel. 501-219-666, email: popowska.kancelaria@gmail.com

 

 

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.