SzukajRadcy.pl
MIŁOSŁAW MADZIAR

MIŁOSŁAW MADZIAR

Miłosław Madziar

Miasto
Warszawa
Adres
Nakielska 1B/296, 01-106
Telefon
5044843138
Numer uprawnień
WA-13100
obszary praktyki:
administracyjne (w tym postępowanie)
Unii Europejskiej
compliance
ochrona danych osobowych
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz aplikacji radcowskiej w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Ukończyłem ponadto podyplomowe studia z zakresu prawa europejskiego na Uniwersytecie Warszawskim.

 

Specjalizuję się  w doradztwie z zakresu ochrony danych osobowych,ochrony prywatności i zapewnienia zgodności z RODO, opracowywania i negocjowania umów.

 

Posiadam również doświadczenie w w wybranych obszarach polityki publicznej, ze szczególnym uwzględnieniem pomocy publicznej, rozwoju działalności gospodarczej, wsparcia finansowego dla sektora technologii informacyjnych oraz badań i rozwoju, w tym pomocy prawnej w zakresie zgodności z prawem UE.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.