Jak korzystać z wyszukiwarki? – SzukajRadcy.pl

Jak korzystać z wyszukiwarki?

Krok 1

Wpisz w okienko wyszukiwarki czego poszukujesz. Może to być dziedzina prawa, problem prawny, lokalizacja lub nazwisko prawnika. Kliknij ENTER lub symbol niebieskiej lupy.

Krok 2

Wyświetli się lista radców prawnych odpowiadających kryteriom wyszukiwania. Kliknięcie w danego radcę prawnego umożliwia przeglądanie jego profilu.

Krok 3

Otwieraj profile radców prawnych, zapoznaj się z informacjami i w szybki oraz skuteczny sposób wybierz radcę prawnego odpowiedniego dla Twojej sprawy.

Szukajradcy.pl jest prostym i intuicyjnym narzędziem wyszukiwania pomocy prawnej na terenie kraju. Okienko wyszukiwarki dostępne jest na stronie głównej oraz na każdej podstronie serwisu. Zakładka Dziedziny prawa to szybki dostęp do wyników wyszukiwania, gdy masz konkretny problem prawny. Natomiast podstrona Porady radców prawnych w przystępny sposób wyjaśnia instytucje prawa, konkretne sytuacje, a także przybliży wszystkim ich prawa i obowiązki.

 

Wyróżnikiem naszej wyszukiwarki jest rozbudowany profil radcy prawnego. Znajdziesz w nim informacje o obszarach praktyki konkretnego radcy prawnego, dane kontaktowe oraz możliwość wysłania szybkiej wiadomości za pomocą formularza. W profilu możesz przejrzeć wybrane publikacje, pliki z wzorami dokumentów oraz porady prawne, a także obejrzeć materiały w formie wideo.

 

Przegląd tak bogatych w informacje profili radców prawnych pomoże precyzyjnie dopasować prawnika do potrzeb i problemu. W połączeniu z wiarygodnością i bezpieczeństwem gwarantowanym przez Krajową Izbę Radców Prawnych czyni to wyszukiwarkę szukajradcy.pl wyjątkowym produktem na polskim rynku.