Jak korzystać z wyszukiwarki? – SzukajRadcy.pl

Jak korzystać z wyszukiwarki?

Krok 1

Wyszukaj

Wpisz w okienko wyszukiwarki czego poszukujesz. Może to być miejscowość i dziedzina prawa oraz nazwisko prawnika. Kliknij ENTER lub symbol lupy.

Krok 2

Przejrzyj profile

Gdy wyświetli się lista radców prawnych odpowiadających kryteriom wyszukiwania będzie możliwe przeglądanie poszczególnych wizytówek.

Krok 3

Wybierz radcę

Otwieraj wizytówki radców prawnych, zapoznaj się z informacjami i wybierz radcę prawnego odpowiedniego dla Twojej sprawy.

Krok 4

Skontaktuj się

Skontaktuj się z wybranym radcą prawnym za pomocą formularza „Wyślij wiadomość” lub korzystając z danych kontaktowych podanych w wizytówce.

szukajradcy.pl

jest prostym i intuicyjnym narzędziem wyszukiwania pomocy prawnej na terenie kraju.

Okienko wyszukiwarki dostępne jest na stronie głównej oraz na każdej podstronie serwisu. Zakładka Dziedziny prawa to szybki dostęp do wyników wyszukiwania, gdy masz konkretny problem prawny. Natomiast podstrona Porady radców prawnych w przystępny sposób wyjaśnia instytucje prawa, konkretne sytuacje, a także przybliży wszystkim ich prawa i obowiązki.

Wyróżnikiem naszej wyszukiwarki jest rozbudowany profil radcy prawnego. Znajdziesz w nim informacje o obszarach praktyki konkretnego radcy prawnego, dane kontaktowe oraz możliwość wysłania szybkiej wiadomości za pomocą formularza. W profilu możesz przejrzeć wybrane publikacje, pliki z wzorami dokumentów oraz porady prawne, a także obejrzeć materiały w formie wideo.

Przegląd tak bogatych w informacje profili radców prawnych pomoże precyzyjnie dopasować prawnika do potrzeb i problemu. W połączeniu z wiarygodnością i bezpieczeństwem gwarantowanym przez Krajową Izbę Radców Prawnych czyni to wyszukiwarkę szukajradcy.pl wyjątkowym produktem na polskim rynku.