SzukajRadcy.pl
MICHAŁ OLCZYK

MICHAŁ OLCZYK

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Olczyk

Miasto
Koluszki
Adres
Brzezińska 14, 95-040
Telefon
+48661533865
Numer uprawnień
ŁD-2699
obszary praktyki:
cywilne
cywilne postępowanie
konsumenckie
bankowe
umowy gospodarcze (handlowe)
rodzinne i opiekuńcze
pracy
nieuczciwa konkurencja i prawo antymonopolowe
O Mnie

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz stypendystą rektora Uniwersytetu Łódzkiego.

Ukończyłem aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi, a po złożeniu egzaminu zawodowego zostałem tam wpisany na listę radców prawnych.

Swoje doświadczenie zawodowe nabyłem w pracy m. in. dla kancelarii obsługującej jeden z największych podmiotów rynku finansowego w Polsce oraz w jednej z największych w województwie łódzkim kancelarii windykacyjnych. Mam wieloletnie doświadczenie w zastępstwie procesowym przed sądami powszechnymi na terenie całego kraju.

Prywatnie jestem medalistą Mistrzostw Polski i Europy, instruktorem oraz sędzią okręgowym Polskiego Związku Karate Tradycyjnego. Uważam, że osiągnięcia w sporcie miały w moim życiu bezpośrednie przełożenie na pracę zawodową, w której cechuje mnie rzetelność, profesjonalizm i efektywność.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.