SzukajRadcy.pl
KRZYSZTOF NAWROCKI

KRZYSZTOF NAWROCKI

Inkarcerowany Kancelaria Radcy Prawnego dr Krzysztof Nawrocki

Miasto
Łódź
Adres
Aleja Tadeusza Kościuszki 80/82/515, 90-437
Telefon
+48451047982
Numer uprawnień
ŁD-2694
obszary praktyki:
karne
prawo o ruchu drogowym
prawa człowieka
O Mnie

Radca prawny dr Krzysztof Nawrocki – specjalizacja - prawo karne, prawo karne skarbowe oraz prawo karne wykonawcze.

Jestem doktorem nauk społecznych w dyscyplinie nauki prawne. Moje szerokie doświadczenie zawodowe jest wynikiem wieloletniego zatrudnienia w organach wymiaru sprawiedliwości. Jestem wykładowcą na wyższej uczelni oraz członkiem Helsińskiej Inicjatywy dla Praw Człowieka. Prawo karne to moja pasja, a do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Elastyczność i skuteczność w działaniu uważam za najważniejsze cechy dobrego prawnika. Zaangażowanie w problemy klientów stawiam za priorytet.

Mapa
Porady radcy prawnego

Prawo do obrońcy.

Artykuł 301 k.p.k. gwarantuje obrońcy udział w każdym przesłuchaniu podejrzanego – czyli również w pierwszym, które w śledztwie rozpoczyna się po ogłoszeniu postanowienia o przedstawieniu zarzutu (art. 313 § 1 k.p.k.

Prawo do obrońcy.
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.