SzukajRadcy.pl
PIOTR POŹNIAK

PIOTR POŹNIAK

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Poźniak LL.M.

Miasto
Zielona Góra
Adres
Plac Pocztowy 3/5, 65-305
Telefon
+48665246969
Numer uprawnień
ZG/ZG/686
obszary praktyki:
działalność gospodarcza
O Mnie

<a>Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Poźniak LL.M. z siedzibą w Zielonej Górze</a> świadczy doradztwo prawne dla polskich oraz zagranicznych przedsiębiorców i osób fizycznych. Specjalizujemy się w obsłudze polsko-niemieckich stosunków gospodarczych, obsłudze korporacyjnej spółek oraz sporządzaniu i weryfikacji umów. Ponadto świadczymy usługi w sprawach związanych z prawem upadłościowym (w tym upadłości konsumenckich), prawem pracy, prawem ochrony własności intelektualnej oraz prawem migracyjnym.

Polscy Klienci cenią doświadczenie, umiejętność rozwiązywania problemów prawnych oraz zrozumienie procesów i czynników mających wpływ na prowadzoną działalnością. Klienci zagraniczni doceniają znajomość polskich realiów prawnych, gospodarczych i kulturowych połączoną z doświadczeniem wynikającym z wieloletniej obsługi zagranicznych podmiotów. Z tego powodu w trakcie prowadzonej działalności Kancelarii zaufało liczne grono Klientów.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.