SzukajRadcy.pl
JAN PETTKE

JAN PETTKE

Kancelaria Radców Prawnych PETTKE

Miasto
Gdańsk
Adres
łozy 88, 80-516
Telefon
+48577521212
Numer uprawnień
gd/gd/2905
obszary praktyki:
nieruchomości
autorskie
administracyjne (w tym postępowanie)
cywilne
cywilne postępowanie
działalność gospodarcza
pracy
prawo spółek handlowych
rodzinne i opiekuńcze
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Zdobywanie doświadczenia w zawodzie, zacząłem na drugim roku studiów w czołowych Kancelariach radcowskich i adwokackich mających siedziby w Gdańsku i Gdyni. Współpracowałem przy obsłudze spółek Skarbu Państwa, grup kapitałowych z kapitałem zagranicznym. Pracowałem jako prawnik in-house oraz prawnik zewnętrzny.

Lata doświadczeń, dały mi możliwość spojrzenia na to, jak, chcę prowadzić własną Kancelarię oraz uświadomiły mi czego, w niej nie może być, gdyż stoi to w sprzeczności ze mną- ważni są ludzie, którzy tworzą moją Firmę. We współpracy z ludźmi stawiam na partnerstwo i dzięki temu Zespół, który tworzy naszą Kancelarię, odnosi sukcesy, a portfolio Klientów stale się powiększa.

W przeciwieństwie do większości firm prawniczych u nas rotacja pracowników jest bliska zeru- to mówi samo za siebie. W codziennej pracy staram się być partnerem dla naszych Klientów, ważne są empatia, zrozumienie i umiejętność nieszablonowego myślenia. W mojej pracy nie ograniczam się do spojrzenia w przepisy ustaw, a analizuję problemy Klientów w szerszym zakresie oraz omawiam ze specjalistami z różnych dziedzin życia i biznesu, których poznałem w toku prowadzenia własnej firmy.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.