SzukajRadcy.pl
KRZYSZTOF RAKOWIECKI

KRZYSZTOF RAKOWIECKI

Krzysztof Rakowiecki

Miasto
Wrocław
Adres
Tadeusza Kościuszki 106/12, 50-441
Telefon
+48697029226
Numer uprawnień
WR-4260
obszary praktyki:
cywilne
prawo spółek handlowych
nieruchomości
zabezpieczenia wierzytelności umownych
administracyjne (w tym postępowanie)
O Mnie

Zajmuję się obsługą przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Zakładam spółki i usprawniam istniejące firmy, pomagam w łączeniach spółek i ich likwidacji, sporządzam i negocjuję warunki umowy, oceniam ryzyka transakcji. Reprezentuję klientów w sporach przed sądami. Analizuję, doradzam i dopasowuję rozwiązanie do potrzeb klienta. Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie w celu osiągnięcia maksymalnego efektu przy możliwie jak najmniejszych kosztach.

Doświadczenie zdobywałem od pierwszych lat studiów praktykując w kancelariach adwokackich, radcowskich i międzynarodowych korporacjach. Zajmowałem się prawem spółek handlowych, prawem cywilnym, prawem administracyjnym i prawem podatkowym. Wszystkie umiejętności konsekwentnie rozwijałem podczas aplikacji radcowskiej. W 2022 r. zostałem radcą prawnym przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.