SzukajRadcy.pl
EDYTA SIENIAWSKA

EDYTA SIENIAWSKA

Bogdan Chudoba Adwokaci Spółka partnerska

Miasto
Kraków
Adres
Mogilska 11/16, 31-542
Telefon
+48126176020
Numer uprawnień
KR-1857
obszary praktyki:
administracyjne (w tym postępowanie)
nieruchomości
cywilne
budowlane
zabezpieczenia wierzytelności umownych
O Mnie

Radca prawny, od 2006 roku członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, partner w Bogdan Chudoba Adwokaci Spółka partnerska.

Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie nieruchomości prowadząc sprawy związane z nabywaniem, zbywaniem, zagospodarowaniem nieruchomości oraz przeprowadzeniem procesu budowlanego, w tym w zakresie inwestycji deweloperskich. Reprezentuje klientów kancelarii w postępowaniach administracyjnych dotyczących nieruchomości oraz prowadzeniu uzgodnień z organami administracji publicznej, w szczególności w sprawach o ustalenie warunków zabudowy, udzielenie pozwolenia na budowę, odszkodowawczych, wywłaszczeniowych, postępowaniach w przedmiocie aktualizacji opłaty rocznej z tytułu użytkowania wieczystego, rent planistycznych i opłat adiacenckich. Posiadam bogate doświadczenie w prowadzeniu due diligence nieruchomości i obsłudze procesów nabywania nieruchomości dla celów inwestycyjnych, w tym regulowaniu stanu prawnego nieruchomości oraz realizacji procedur planistycznych przed rozpoczęciem inwestycji budowlanej.

Zapraszam do kontaktu.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.